9 bimet që duhet ti mbani në dhomën tuaj sepse japin oksigjen edhe natën, dhe ju ndihmojnë për një gjumë të rehatshëm

588

Bimet që duhet ti mbani në dhomën tuaj sepse japin oksigjen edhe natën, dhe ju ndihmojnë për një gjumë të rehatshëm.

1. Aloe Vera

2. Gjuha e vjehrrës

3. Pema Neem

4. Borzilok / Tulsi

5. Orkide

6. Gerbera portokalli

7. Pema Peepal

8. Lule akulli

9. Palm Areca

Burimi: curejoy.com
©day10gjera.com/a.c

(Visited 52 times, 1 visits today)
Load More In Shëndeti

Check Also

3 Mënyra natyrale për të luftuar infeksionin e veshëve tek fëmijët dhe nuk ka nevojë për mjek!

Për fat të keq, infeksionet e vesheve janë të zakonshëm për fëmijët e moshave 6 muajsh dhe…