Lëngu që djeg yndyrën në bark

42

Nëse doni të dobësoheni dhe të shpëtoni njëherë e përgjithmonë nga shtresat e dhjamit, përgatiteni këtë pije magjike.

Ky është lëngu që djeg yndyrën në bark. Nëse doni të dobësoheni dhe të shpëtoni njëherë e përgjithmonë nga shtresat e dhjami në zonën e barkut, atëherë përgatiteni këtë pije.

Ajo është shumë ushqyese, stimulon metabolizmin dhe ndihmon për të shpërndarë yndyrën e akumuluar.

Përbërësit:

Lajthi: Super të pasura me antioksidantë dhe vitaminë E
½ filxhani lëng portokalli: E pasur me vitaminë C
½ Mollë: E pasur me fibra natyrore
½ Banane: E pasur me kalium
1 lugë çaji mjaltë: Antiseptik dhe mikrobevrasës

Pak kanellë: Antioksidant me zero kalori

Përgatitja: Vendosini të gjithë përbërësit në një blender dhe përziejini mirë derisa masa të bëhet homogjene. Shijojeni pijen tuaj të ftohtë në mëngjes apo në paradrekë.

(Visited 49 times, 1 visits today)
Load More In Shëndeti

Check Also

KUJDES RAPORTET ME NËNËN

Transmetohet,, se në kohën e Muhamedit a.s. ishte një djalë që ishte sëmurë dhe vuante mom…