Formula perfekte per nje jete te gjate dhe pa semundje. Ja receta se si ta pergatitni

583

Formula perfekte për një jetë të gjatë
Një lëng që do të jetë një kontribut për t’ju lejuar të gëzoni më shumë nga jeta.

Përbërësit:
– Lëngu e 1/2 limoni
– 4 karrota
– 1 rrënjë xhenxhefil (2 cm)
– 3 mollë

Përgatitja e këtij lëngu është jashtëzakonisht e lehtë.

Thjesht pas larjes vendosini përbërësit në blender deri në marrjen e një mase të trashë.

Pijeni në mëngjes herët.

Burimi: Homeremediesgarden
©gatuajshendetshem/a.c./

Load More In Shëndeti

Check Also

KUJDES RAPORTET ME NËNËN

Transmetohet,, se në kohën e Muhamedit a.s. ishte një djalë që ishte sëmurë dhe vuante mom…